gayrimenkul brokerları etiket arşivi

Birlikten Kuvvet Doğar

BuLazım No Comments

Gayrimenkul Danışman Paketi

Türkiye’de bir ilk olacak ‘Birlikten Kuvvet Doğar’ projesi için bir araya gelen Gayrimenkul Brokerları, emlak danışmanlarına özel yeni dönem gayrimenkul danışman paketi oluşturdular. Kazanılan hizmet bedelinin tamamının gayrimenkul danışmanına kalmasını hedefleyen bu yeni sistemde,  ofis hizmetinden eğitime pek çok kalem bulunmakta.

Ekonomideki daralmanın olumsuz etkileri gayrimenkul sektörünü de vurdu . Belediyeler tarafından verilen yapı ruhsatları 2018’in ilk 9 ayında önceki yıla göre bina sayısı bazında % 41,4 azalırken, yüz ölçümü % 55,1, daire sayısı % 58,6 oranında azaldı.

Ayrıca konut kredisi faizlerinin yıl içinde % 3,2 seviyelerini kadar yükselmesi de gayrimenkul sektörüne büyük darbe vurdu ve inşaat firmaları kadar gayrimenkul firmaları da olumsuz yönde etkilendi. Bu negatif etkileşim yüzünden Gayrimenkul danışmanlığı bugüne kadar tarif edilen çalışma modeli ile yapılamaz oldu.Uzun süredir devam eden ekonomik kriz sonucu bir çok ofis kepenk indirdi. Bütün bunların sonucu olarak geliştirilen BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR isimli proje  19/02/2019 tarihli lansman toplantısı Emlak Odası Bşk.Sn.Nizamettin Aşa ve alanlarında uzman çok değerli konuşmacılarında katılımıyla yapıldı. 1 Nisan 2019 tarihinde çalışmaya başlayan bu sistem gayrimenkul danışmanlarına pek çok kolaylık sunmakta.

Projenin ana amacı birlikten kuvvet doğar sloganı ile gayrimenkul danışmanlarını ve küçük ofisleri tek bir şemsiyenin altında toplayarak ölçek ekonomisinden faydalanmak.

Başlangıçta gayrimenkul danışmanlarından franchise ücreti alınmayacak, sisteme katılan  gayrimenkul danışmanları ayda 1000 TL + KDV  karşılığında emlakçılık yapmak için  tüm ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayacak hizmet paketini satın alacaklar. neticesinde hakettikleri hizmet bedelinin %100′nü alacaklar, yani gelirlerini ofis ve marka ile paylaşmayacaklar.

FRANCHISE PAKET İÇERİĞİ

  • Sahibinden.com 10 ilan hakkı
  • Endeksa Pro paketi
  • Motivasyon, pazarlama, satış, koçluk eğitimleri (TANER ÖZDEŞ tarafından gruplar halinde verilecek)
  • REOS Emlak işletim sistemi
  • E-OFİS ile çalışılarak, gayrimenkul danışmanları İstanbul’un değişik semtlerindeki e-ofislerin kullanımı
  • Pigu Dijital Ajans digital reklam,web tasarımı ,sosyal medya
  • Kavlak Avukatlık firması tüm üyelere %25 indirim
  • Bu paketin içinde tüm ortaklarımız merkezin almış olduğu Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesinden istifade etme hakkı
  • www.bulazim.com danışman üyeliği ile Tüm Türkiye’deki emlak taleplerine ulaşım imkanı

Paket hakkında ayrıntılı bilgi ve iletişim için http://www.novaofisgayrimenkul.com/tr/franchise-sistemi